کفپوش اپوکسی پارکینگی : بهترین انتخاب برای پوشش پارکینگ

کفپوش اپوکسی پارکینگی : بهترین انتخاب برای پوشش پارکینگ

اگر به تازگی ساختمان خود را باز سازی کرده اید و به دنبال بهترین کفپوش برای پارکینگ خود می گردید و یا برای مجتمع تجاری یا مسکونی خود به دنبال بهترین کفپوش برای پارکینگ هستید اجرای کفپوش اپوکسی ، پیشنهاد شگفت انگیز ما به شماست. در این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کامل تری در باب این محصول فوق العاده و مراحل اجرای آن کسب کنید.

چرا کفپوش اپوکسی برای پارکینگ انتخابی شگفت انگیز است؟

همانطور که در مقالات قبل در وب سایت پل برج به کرات به ویژگی های کفپوش اپوکسی اشاره کردیم این کفپوش به دلیل ویژگی های فوق العاده ای که دارد می تواند بهترین گزینه برای قسمت هایی باشد که قرار است بار هایی سنگین در آن تردد داشته باشد. پارکینگ خودرو ها یکی از همان مکان هایی است که پوشش آن باید تحمل وزن خود رو ها را داشته باشد ضمن اینکه شستشوی آن نیز ساده باشد. اجرای کفپوش اپوکسی برای پارکینگ از آن جهت که می تواند هر دو عامل مهم پوشش پارکینگ را فراهم آورد یک پیشنهاد شگفت انگیز تلقی می شود.

کفپوش اپوکسی پارکینگی

کفپوش اپوکسی پارکینگی انتخابی شگفت انگیز برای کفپوش پارکینگ شما

کفپوش  اپوکسی پارکینگی پوششی سخت و راه حلی مطمئن و محکم برای هر دو کف صنعتی و تجاری است، درست است که نام این کفپوش را کفپوش اپوکسی پارکینگی گذاشته اند اما برای اماکن تجاری و صنعتی نیز انتخاب شایسته ای می تواند باشد.کفپوش پارکینگی می تواند بر روی سطح بتنی اعمال شود تا به کارایی بسیار بالا و جذابیت بیشتر سطح اضافه کند.

اجرای کفپوش اپوکسی  پارکینگی برای انواع پارکینگ های ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری و انواع پارکینگ های طبقاتی  قابل استفاده می باشند.

اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگ

در این بخش از مقاله بد نیست تا مختصری درباره چگونگی اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگی بدانید:

اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگی بر روی بتن کف به راحتی نقاشی روی دیوار است که خیلی راحت پس از انجام محاسبات، انتخاب رنگ و نظافت صورت می گیرد .

به منظور اجرای کفپوش اپوکسی پارکینگی باید در نظر داشته باشید که کفپوش پارکینگی نیاز به یک سطح حد اقل کمی زبر و  همچنین بسیار تمیز دارد. ضمن اینکه باید حداقل بین ۳۰ تا ۶۰ روز ( با توجه به شرایط آب و هوا و محیط ) از زمان اجرای بتن گذشته و بتن کاملا خشک شده باشد.

ساختار شیمیایی اپوکسی این اجازه را می دهد که بسپارهای گوناگونی با خواص گوناگون تولید شود. به طور کلی اپوکسی ها را به خاطر چسبندگی زیاد، مقاومت شیمیایی و گرمایی، خواص خوب یا عالی مکانیکی، و مقاومت الکتریکی بالای آنها نسبت به اکثر رزینهای دیگر به یاد می آورند.

مزایای کفپوش اپوکسی پارکینگی

افزایش مقاومت بتن در برابر فرسایش، تخریب و اکثر مواد شیمیایی کفپوش اپوکسی پارکینگی مطلقاً جذب آب ندارد و از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری به عمل می آورد کفپوش اپوکسی پارکینگی ، سبک و کم حجم بوده و از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری می کند. کفپوش پارکینگی به صورت یکپارچه و در رنگ های متنوع اجرا می شود.

ضخامت کفپوش اپوکسی پارکینگ

کفپوش اپوکسی پارکینگی با ضخامت ۳ میلیمتر، افزایش مقاومت فشاری بتن را تا ۱۱۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع در برمی گیرد. سهولت در شستشو، حداقل ۲۰ سال عمر مفید و سرعت در ترمیم آن، از سایر امتیازات پوشش اپوکسی پارکینگی می باشد.

امیدواریم با ارائه این مطلب توانسته باشیم در زمینه ارائه اطلاعاتی مختصر اما مفید برای انتخاب بهترین کفپوش برای پارکینگ موفق بوده باشیم.


نظرات 0


ارسال نظر:

اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.