پلی یوریا چیست

پلی یوریا چیست

در دنیای پوشش های صنعتی و محافظتی ،پلی یوریا نامی است که این روزها بیشتر بر سرزبان ها افتاده است و همه از تولید پوششی سخن به میان می آورند که ویژگی های منحصر به فردی دارد .و دهها کلیپ در فضای مجازی دست به دست می چرخد . اما آیا به راستی پلی یوریا تمام این ویژگی ها را دارد .

پلی یوریا یک پلیمر الاستومری دوجزیی می باشد که از ترکیب یک جز پلی آمین و یک جز دی ایزوسایانات شکل می گیرد . در فرایند تولید پلی یوریا یک دی ایزوسیانات با یک آمین دو عاملی وارد واکنش می شوند. سرعت بالای کیورینگ پلی اوره به دلیل واکنش ایزوسیانات با رزین های مصنوعی است


کفپوش پلی یوریا به عنوان جدیدترین تکنولوژی پوششهای محافظتی می باشد. مقاومت شیمیائی ایده آل ، مقاومت بالا در برابر ضربه و سایش ،مقاومت بسیار عالی در محیط های کاملا خورنده و دهها مزیت دیگر در مقایسه با سایر پوشش ها این محصول رو به عنوان یک محصول استراتژیک و ایده آل در بازار پوشش های صنعتی معرفی نموده است .

شرکت پل برج با بهره گیری از بهترین مواد موجود در بازار های جهانی سعی نموده است که ضمن معرفی مزیت های این پوشش جدید اقدام به وارد کردن تکنولوژی و آموزش نیروی ها نخبه نماید در همین راستا نمایندگی محصولات   EPAFELX  از کشور ایتالیا را اخذ نموده است .


نظرات 0


ارسال نظر:

اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.